• In English
 • Уряд прийняв розпорядження про приєднання до Міжнародної хартії відкритих даних. Цілями зазначеної хартії є поширення демократії, боротьба з корупцією та сприяння економічному зростанню. Головною метою хартії є покращення та сприяння співпраці під час прийняття та реалізації спільних принципів, стандартів та кращих практик відкритих даних. Державному агентству з питань електронного урядування доручено забезпечити: подання в установленому порядку заяви про приєднання України до Міжнародної хартії відкритих даних; координацію реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних; розроблення проекту плану дій з реалізації принципів хартії. Нагадаємо, що на сьогодні понад 17 урядів приєдналися до Міжнародної хартії відкритих даних, серед яких уряди Канади, Великобританії, Франції, Італії, Південної Кореї.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 вересня 2016 р. № 686-р

  Київ

  Деякі питання приєднання до

  Міжнародної хартії відкритих даних

   

  1. Погодитися з пропозицією Державного агентства з питань електронного урядування про приєднання до Міжнародної хартії відкритих даних.

  2. Державному агентству з питань електронного урядування забезпечити:

  подання в установленому порядку заяви про приєднання до Міжнародної хартії відкритих даних;

  координацію діяльності з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних;

  розроблення та внесення в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України проекту плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 49