• In English
 • Удосконалюються організаційні умови роботи органів Держгеокадастру з метою усунення корупційних ризиків. Урядом прийнято рішення стосовно реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності при погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Визначено, що розробник здаватиме на погодження документацію до одного територіального органу Держгеокадастру, а погоджувати його буде зовсім інший терорган, який буде вибраний автоматично програмою електронного документообігу Держгеокадастру. Прийняття постанови надасть можливість подолання корупційної складової при погодженні проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та підвищить рівень висновків, які надаватимуть відповідні фахівці.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 31 серпня 2016 р. № 580

  Київ

  Деякі питання реалізації пілотного проекту із
  запровадження принципу екстериторіальності
  погодження проектів землеустрою щодо відведення
  земельної ділянки територіальними органами Державної
  служби з питань геодезії, картографії та кадастру  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозиціями Міністерства аграрної політики та продовольства, Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру стосовно реалізації з 1 жовтня 2016 р. у територіальних органах Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, що забезпечують здійснення повноважень з погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (далі — пілотний проект).

  2. Затвердити Тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що додається.

  3. Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру відповідно до вимог, установлених затвердженим цією постановою Тимчасовим порядком, до 1 жовтня 2016 р. забезпечити:

  тестування та визначення експертів державної експертизи;

  запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

  надання адміністративної послуги з видачі висновку в рамках пілотного проекту через центри надання адміністративних послуг;

  створення можливості для перевірки розробником стану погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за допомогою офіційного веб-сайту Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

  4. Міністерству аграрної політики та продовольства подати до 1 березня 2017 р. Кабінетові Міністрів України звіт про результати реалізації пілотного проекту.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75

  Тимчасовий порядок, що додається: