• In English
 • З метою удосконалення діяльності освітніх округів, опорних шкіл та їхніх філій Урядом внесено зміни до Положення про освітній округ. Так, зокрема конкретизовано умови створення освітніх округів, зменшено з 360 до 200 осіб кількість учнів, необхідна для відкриття опорного загальноосвітнього навчального закладу; визначено вимоги до найменування такого закладу та видачі документів про освіту випускникам навчальних закладів, розташованих в освітньому окрузі.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 31 серпня 2016 р. № 574

  Київ

  Про внесення змін до Положення
  про освітній округ

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 777 (Офіційний вісник України, 2010 p., № 65, ст. 2290; 2016 p., № 16, ст. 626), зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

   

      

   

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 31 серпня 2016 р. № 574

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Положення про освітній округ

  1. У пункті 1:

  1) друге речення абзацу другого викласти в такій редакції: “До складу округу можуть входити навчальні заклади незалежно від типу та форми власності, у тому числі загальноосвітні навчальні заклади, що є опорними (далі — опорні заклади), та міжшкільні навчально-виробничі комбінати.”;

  2) доповнити пункт абзацом такого змісту:

  “Округ не є юридичною особою і діє на підставі рішення про його утворення.”.

  2. У пункті 2:

  1) в абзаці другому цифри “360” замінити цифрами “200”;

  2) доповнити пункт абзацом такого змісту:

  “Написання найменування опорного закладу, його філій здійснюється відповідно до встановлених вимог. Найменування філії повинне вказувати на приналежність до опорного закладу, у складі якого вона створена.”.

  3. Абзац третій пункту 4 після слів “рівного доступу осіб” доповнити словами “, у тому числі з особливими освітніми потребами,”.

  4. Абзац четвертий пункту 5 після слів “посад педагогічних працівників” доповнити словами “, створення безбар’єрного середовища для осіб з особливими освітніми потребами”.

  5. Пункт 10 доповнити абзацом такого змісту:

  “Випускникам опорного закладу II і III ступеня та його філій, що виконують функції основної школи, відповідний документ про освіту видається опорним закладом.”.

  6. У тексті Положення слова “округ (опорний заклад, його філії)” у всіх відмінках і формах числа замінити словами “округ, опорний заклад та його філії” у відповідному відмінку і числі.

  _____________________