• In English
 • Уряд затвердив порядок, який дозволить сформувати перелік інформаційно-телекомунікаційних систем об'єктів критичної інфраструктури держави. В рамках реалізації плану заходів щодо захисту державних інформаційних ресурсів, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 1135, Урядом зроблено вагомий крок у напрямі підвищення рівня захисту інформації, що обробляється в інформаційно-телекомунікаційних системах об'єктів критичної інфраструктури держави, а саме визначено механізм, за яким відбуватиметься формування переліку таких систем. Завдяки цьому механізму в державі буде затверджено перелік інформаційно-телекомунікаційних систем, що експлуатуються найважливішими для економіки та промисловості, функціонування суспільства та безпеки населення підприємствами та установами. Включені до цього переліку системи першочергово захищатимуться від кібератак.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 23 серпня 2016 р. № 563

  Київ

  Про затвердження Порядку формування
  переліку інформаційно-телекомунікаційних
  систем об’єктів критичної інфраструктури держави

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок формування переліку інформаційно-телекомунікаційних систем об’єктів критичної інфраструктури держави, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади разом із Службою безпеки, іншим заінтересованим державним органам подати у тримісячний строк з дня набрання чинності цією постановою Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації пропозиції до переліку  інформаційно-телекомунікаційних систем об’єктів критичної інфраструктури держави.

  3. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації сформувати у шестимісячний строк з дня набрання чинності цією постановою на підставі пропозицій, зазначених у пункті 2 цієї постанови, перелік інформаційно-телекомунікаційних систем об’єктів критичної інфраструктури держави та подати його в установленому порядку Кабінетові Міністрів України.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 49  Порядок, що додається: