• In English
 • В рамках децентралізації внесено зміни до Порядку затвердження титулів об'єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів наданих під державні гарантії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. № 995. Керівників замовників об'єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів (місцевих бюджетів, коштів державного фонду регіонального розвитку) загальною кошторисною вартістю до 120 млн. гривень уповноважено затверджувати титули таких об'єктів та погоджувати їх з органами (у разі наявності), до сфери управління яких вони належать. Це посилить здійснення контролю за фінансуванням об'єктів капітального будівництва на місцевому рівні в рамках бюджетної децентралізації. При цьому титул не потребуватиме погодження з головним розпорядником бюджетних коштів, оскільки, зокрема, місцеві органи виконавчої влади, сільські, селищні, міські ради приймають рішення про будівництво та фінансування об'єктів комунальної власності, що знаходяться в їх підпорядкуванні та в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Прийняття постанови сприятиме забезпеченню ефективного використання бюджетних коштів на місцевому рівні, розширенню повноважень і відповідальності, в тому числі, місцевих, сільських та селищних органів влади, що виступають замовниками важливих об'єктів соціального значення, та спрощенню процедури затвердження та погодження титулів об'єктів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 23 серпня 2016 р. № 548

  Київ

  Про внесення змін до пункту 7 Порядку
  затвердження титулів об’єктів, будівництво яких
  здійснюється із залученням бюджетних коштів,
  коштів державних підприємств, установ
  та організацій, а також кредитів,
  наданих під державні гарантії
  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 7 Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. № 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17; 2015 р., № 97, ст. 3320), виклавши його в такій редакції:

   “7. Титули об’єктів, фінансування будівництва яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ  та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, загальною кошторисною вартістю до 120 млн. гривень затверджуються керівниками замовників таких об’єктів та погоджуються органами (у разі наявності), до сфери управління яких вони належать.”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21