• In English
 • Уряд визначив єдині для всіх державних замовників та виконавців оборонного замовлення підходи щодо формування ціни на продукцію, роботи оборонного призначення у разі, якщо відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур. Прийнятим документом затверджено відповідний порядок формування ціни на таку продукцію, роботи та послуги. Рішення сприятиме збалансуванню взаємовідносин між замовником та виконавцем державного оборонного замовлення під час визначення ціни.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 8 серпня 2016 р. № 517

  Київ

  Про затвердження Порядку формування ціни

  на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення

  у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі)

  такої продукції, робіт, послуг здійснюється без

  застосування конкурентних процедур

  Відповідно до частини п’ятої статті 7 Закону України “Про державне оборонне замовлення” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур, що додається.

  2. Внести до пункту 263 Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 464 “Питання державного оборонного замовлення” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 34, ст. 1402; 2013 р., № 68, ст. 2485, № 75, ст. 2774; 2014 р., № 92, ст. 2654), зміни, що додаються.

  3. Державним органам, які визначені державними замовниками з оборонного замовлення пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 464 “Питання державного оборонного замовлення”, привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21

  Порядок та зміни, що додаються: