• In English
 • Уряд затвердив Порядок призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання. Прийняття акта дасть змогу допустити до виконання робіт з оцінки відповідності колісних транспортних засобів, запасних частин та обладнання органи із сертифікації, які дотримуються норм законодавства під час виконання робіт із сертифікації, та здійснювати аналіз діяльності цих органів. Це сприятиме ефективній реалізації державної політики щодо безпеки дорожнього руху та захисту довкілля, зниженню рівня аварійності на автомобільному транспорті та тяжкості її наслідків. Також сприятиме зменшенню негативного впливу автомобільного транспорту на навколишнє природне середовище за рахунок введення в експлуатацію в Україні транспортних засобів, що відповідають сучасним вимогам активної, пасивної та екологічної безпеки, та введенню в обіг безпечних частин та обладнання транспортних засобів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 1 липня 2016 р. № 419

  Київ

  Про затвердження Порядку призначення, відмови у
  призначенні та анулювання призначення органу із
  сертифікації для індивідуального затвердження колісних
  транспортних засобів, партій частин та обладнання


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, що додається.

  2. Пункт 4 Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 р. № 460 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 54, ст. 1755), доповнити підпунктом 711 такого змісту:

  “711) призначає органи із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання;”.

  3. Міністерству інфраструктури забезпечити прийняття у двомісячний строк необхідних нормативно-правових актів та привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім підпункту 4 пункту 13 Порядку, затвердженого цією постановою, який набирає чинності через два місяці з дня її опублікування.

  Прем’єр-міністр України                                                                В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21

  Порядок, що додається: