• In English
 • Кабінет Міністрів України 27 травня ц. р. затвердив план пріоритетних дій Уряду на 2016 рік. Метою Кабінету Міністрів України є забезпечення зростання рівня життя громадян і підвищення його якості в результаті сталого економічного розвитку. Передумовами досягнення зазначеної мети є забезпечення національної безпеки, макроекономічної стабільності, створення сприятливого бізнес-клімату, утвердження верховенства права та протидія корупції, підвищення якості державного управління. Стратегічними пріоритетами Кабінету Міністрів України є: макроекономічна стабілізація; створення сприятливих умов для розвитку бізнесу; забезпечення верховенства права та протидія корупції; підвищення якості державного управління та державних послуг; відновлення безпеки держави та громадян. Саме на досягнення зазначених стратегічних пріоритетів спрямовані основні заходи з реформування, послідовні шляхи їх реалізації та позитивні результати з їх реалізації, наведені у плані.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 27 травня 2016 р. № 418-р

  Київ

  Про затвердження плану
  пріоритетних дій Уряду на 2016 рік

  1. Затвердити план пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади подавати щомісяця до 5 числа Міністерству економічного розвитку і торгівлі інформацію про стан виконання затвердженого цим розпорядженням плану пріоритетних дій для її узагальнення та подання щомісяця до 10 числа Кабінетові Міністрів України.

  3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 184 “Про затвердження плану дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 24, ст. 961).

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

  Інд. 18  План дій, що додається: