• In English
 • Уряд затвердив умови оплати праці окремих керівних працівників державних органів, на яких не поширюється дія Закону України "Про державну службу". Це, зокрема, посади Глави Адміністрації Президента України, його заступників, Секретаря РНБОУ, його заступників, Голови Центральної виборчої комісії, Голови та членів колегіальних органів тощо. Зокрема, передбачено затвердити розміри посадових окладів зазначених категорій працівників державних органів, установити їм надбавку за вислугу років залежно від стажу роботи, але не більше 50 відсотків посадового окладу; надбавку за інтенсивність праці до 100 відсотків посадового окладу, виплачувати премію, надавати матеріальну допомогу для оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника. Крім того, передбачено можливість отримувати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 20 квітня 2016 р. № 304

  Київ

  Про умови оплати праці окремих керівних
  працівників державних органів, на яких не
  поширюється дія Закону України
  “Про державну службу”


  Відповідно до пункту 7 розділу XI “Прикінцеві та перехідні положення”  Закону України “Про державну службу” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити розміри посадових окладів окремих керівних працівників державних органів, на яких не поширюється дія Закону України “Про державну службу” (далі — керівні працівники), згідно з додатком.

  2. Установити, що керівним працівникам виплачується:

  надбавка за вислугу років у розмірі 3 відсотків посадового окладу за кожен календарний рік залежно від стажу роботи, до якого зараховуються період роботи на посаді, раніше набутий стаж державної служби та періоди роботи, передбачені статтею 46 Закону України “Про державну службу”, але не більше 50 відсотків посадового окладу;

  надбавка за інтенсивність праці в розмірі до 100 відсотків посадового окладу;

  премія відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи у межах коштів, передбачених у кошторисі на преміювання працівників відповідного органу;

  матеріальна допомога на оздоровлення під час надання щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника.

  3. Керівним працівникам може надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

  4. Рішення про виплату та конкретний розмір надбавки за інтенсивність праці, премії, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймається в установленому порядку органом вищого рівня.

  5. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  6. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

  Розміри окладів та перелік, що додаються: