• In English
 • Задля добору осіб, здатних професійно та доброчесно виконувати свої посадові обов'язки на посадах державної служби Урядом визначено процедуру проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби. Так, Уряд затвердив Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Новий механізм проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади державної служби осіб відбуватиметься на основі оцінювання його особистих досягнень у навчанні, роботі та виявленої здатності застосовувати знання, уміння і навички, моральні і ділові якості для належного виконання посадових обов'язків, навчання, професійного та особистого розвитку. Постанова Уряду реформує порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII "Про державну службу".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 25 березня 2016 р. № 246

  Київ

  Про затвердження Порядку проведення конкурсу

  на зайняття посад державної служби

  Відповідно до частини першої статті 22 Закону України Про державну службу Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, що додається.

  2. Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 8, ст. 351), застосовується під час прийняття на службу в органи місцевого самоврядування відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”.

  3. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу”, крім підпункту 5 пункту 18 Порядку, затвердженого цією постановою, який набирає чинності з 1 травня 2017 року.

  Прем’єр-міністр України                                                                    А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 19

  Порядок, що додається: