• In English
 • Урядом прийнято рішення, що функції національного контактного пункту з питань сприяння наданню рекомендацій (керівних принципів) для багатонаціональних підприємств виконуватиме Мінекономрозвитку. Ухваленою постановою доповнюється відповідною позицією Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Прийняття акту дозволить створити в Україні необхідний інституційний механізм забезпечення ефективної взаємодії суб'єктів міжнародної економічної діяльності у рамках реалізації основоположних принципів, визначених Декларацією OECP про міжнародне інвестування та багатонаціональні підприємства. Нагадаємо, що на засіданні Інвестиційного комітету ОЕСР у м. Парижі 11 грудня 2015 р. усіма державами-членами Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та 12 іншими державами одноголосно прийнято рішення рекомендувати Раді ОЕСР прийняти позитивне рішення щодо приєднання України до Декларації OECP про міжнародні інвестиції та багатонаціональні підприємства. Відповідно до Декларації ОЕСР країни, що приєднуються, повинні створити національні контактні пункти для проведення рекламних заходів, обробки запитів і для обговорення із зацікавленими сторонами усіх питань, порушених у Керівних принципах ОЕСР для багатонаціональних підприємств.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 23 березня 2016 р. № 225

  Київ

  Про внесення зміни до пункту 4
  Положення про Міністерство економічного
   розвитку і торгівлі України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 4 Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 459 “Питання  Міністерства економічного розвитку і торгівлі” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 77, ст. 2183; 2015 р., № 34, ст. 1010, № 48, ст. 1541, № 78, ст. 2603; 2016 р., № 6, ст. 303), — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 146, зміну, доповнивши його підпунктом 241 такого змісту:

  “241) здійснює функції національного контактного пункту з питань сприяння наданню рекомендацій (керівних принципів) для багатонаціональних підприємств у рамках Декларації Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) про міжнародне інвестування та багатонаціональні підприємства;”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 18