• In English
 • Уряд затвердив Державну цільову соціальну програму "Молодь України" на 2016-2020 роки. Реалізація Програми дасть змогу активізувати участь молоді у суспільно-політичному житті держави і формуванні політики усіх рівнів з питань, що впливають на її життя. Зокрема, програма передбачає спільну та скоординовану діяльності органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства: молодіжними та дитячими громадськими організаціями; організаціями, установами та закладами, що працюють з молоддю і волонтерами, за безпосередньої участі молоді. А також підтримку соціально значущих проектів інститутів громадянського суспільства, зокрема молодіжних та дитячих громадських організацій та посилення роботи з розвитку міжнародного молодіжного співробітництва, сприяння інтеграції молоді у світову та європейську молодіжну спільноту. Затвердження Програми передбачено у рамках виконання Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 лютого 2016 р. № 148

  Київ

  Про затвердження Державної цільової
  соціальної програми “Молодь України”
  на 2016—2020 роки та внесення змін до
  деяких постанов Кабінету Міністрів України


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Державну цільову соціальну програму “Молодь України” на 2016—2020 роки (далі — Програма), що додається.

  2. Міністерству фінансів передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для виконання завдань та заходів Програми виходячи з можливостей державного бюджету.

  3. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади подавати щороку до 1 лютого Міністерству молоді та спорту інформацію про стан виконання Програми для її узагальнення та подання до 1 березня Кабінетові Міністрів України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

  4. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  Прем’єр-міністр України                                                             А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 73

  Програма та зміни, що додаються: