• In English
 • Уряд затвердив Державну соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. Це, зокрема, дасть змогу: реалізувати комплексну державну політику щодо протидії торгівлі людьми; посилити взаємодію органів державної влади, міжнародних, громадських організацій та інших юридичних осіб у сфері протидії торгівлі людьми; підвищити поінформованість суспільства щодо убезпечення від потрапляння в ситуації торгівлі людьми і отримання допомоги при потраплянні у такі ситуації; викорінити в суспільстві упереджене ставлення до осіб, постраждалих від торгівлі людьми, недовіру до органів влади, які опікуються питаннями протидії торгівлі людьми. Документ розроблено на виконання пп. 50 і 51 Національного плану заходів з виконання другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 24 лютого 2016 р. № 111

  Київ

  Про затвердження Державної соціальної програми
   протидії торгівлі людьми на період до 2020 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Державну соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2020 року (далі — Програма), що додається.

  2. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям під час складання проектів місцевих бюджетів на відповідний рік передбачати кошти, необхідні для виконання завдань і заходів Програми.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям подавати щопівроку до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, Міністерству соціальної політики інформацію про стан виконання Програми для її узагальнення і подання до 1 березня Кабінетові Міністрів України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

  Прем’єр-міністр України                                                         А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 73

   

  Програма, що додається: