• In English
 • Уряд утворив Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Цей центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом, забезпечуватиме формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні. Рішення прийнято на реалізацію положень Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 24 лютого 2016 р. № 104

  Київ

  Про утворення Національного агентства України
  з питань виявлення, розшуку та управління активами,
  одержаними від корупційних та інших злочинів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, як центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

  2. Внести до схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” (Офіційний вісник України, 2014 p., № 74, ст. 2105, № 93, ст. 2685; 2015 р., № 24, ст. 664, № 30, ст. 873, № 63, ст. 2092, № 72, ст. 2363, № 87, ст. 2907, № 88, ст. 2927, № 93, ст. 3170), такі зміни:

  1) розділ II доповнити абзацом такого змісту:

  “Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів*”;

  2) пункт 1 розділу III після абзацу “Національне агентство з питань запобігання корупції” доповнити абзацом такого змісту:

  “Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”.

  Прем’єр-міністр України                                                   А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 54