• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 25 листопада 2015 р. № 1024

  Київ

  Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними
  лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити граничний норматив забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення не більш як 60 ліжок.

  2. Міністерству охорони здоров’я розробити та затвердити у місячний строк методику щодо забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення.

  3. Обласним, Київській міській державним адміністраціям:

  вжити заходів до приведення ліжкового фонду стаціонарів підпорядкованих комунальних закладів охорони здоров’я у відповідність із затвердженим цією постановою нормативом забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення;

  коригувати кількість ліжкового фонду, зменшуючи його з урахуванням рівня захворюваності населення та регіональних особливостей;

  забезпечити дотримання законодавства під час вивільнення у процесі оптимізації ліжкового фонду працівників закладів охорони здоров’я.

  4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. № 640 “Про затвердження нормативів потреб у стаціонарній медичній допомозі в розрахунку на 10 тисяч населення” (Офіційний вісник України, 1997 р., число 27, с. 96).

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 73