• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 13 жовтня 2015 р. № 916

  Київ

   

  Про внесення змін до Порядку видачі
  ветеринарних документів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку видачі ветеринарних документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. № 857 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 92, ст. 3401), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності через 30 днів з дня її опублікування.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 75

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 13 жовтня 2015 р. № 916

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Порядку видачі ветеринарних документів

  1. Пункт 3 доповнити абзацом такого змісту:

  “Отримання зазначених в абзацах другому — четвертому цього пункту документів не є обов’язковим у разі переміщення для подальшого вивезення за межі території України через пункти пропуску через державний кордон, відкриті на території морських портів, фуражного зерна.”.

  2. Пункт 5 доповнити абзацом такого змісту:

  “Після прибуття фуражного зерна до зернового складу, що розташований в морському порту, за відсутності у супроводжувальних документах ветеринарного свідоцтва такий зерновий склад зобов’язаний надати регіональній службі державного ветеринарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті відповідні товаротранспортні та/або залізничні накладні, в яких зазначається місце походження фуражного зерна. У разі функціонування в морському порту інформаційної системи портового співтовариства зазначені документи передаються за допомогою такої системи.”.

  3. У пункті 10 слова “замість відповідних ветеринарних документів з місця їх відправлення” замінити словами “на підставі звернень власника вантажу або уповноваженої ним особи”.

  _____________________