• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 вересня 2015 р. № 978-р

  Київ

  Про початок процедури реструктуризації державного та
  гарантованого державою боргу і його часткового списання

  1. З метою реструктуризації державного та гарантованого державою боргу і його часткового списання підтримати пропозицію Міністерства фінансів щодо здійснення до 1 грудня 2015 р. відповідно до пункту 14 розділу “Прикінцеві положення” Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” Міністерством фінансів правочинів з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом за зовнішніми кредитами (позиками), обслуговування та погашення яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, шляхом обміну (зміни умов діючих позик), випуску та продажу боргових зобов’язань держави відповідно до основних умов пропозиції обміну (зміни умов) щодо розміщення нових облігацій зовнішніх державних позик України та основних умов пропозиції обміну (зміни умов) щодо розміщення державних деривативів, схвалених пунктом 2 цього розпорядження, з урахуванням додатку 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2015 р. № 859.

  2. Схвалити основні умови пропозиції обміну (зміни умов) щодо розміщення нових облігацій зовнішніх державних позик України та основні умови пропозиції обміну (зміни умов) щодо розміщення державних деривативів, що додаються до оригіналу.

  3. Запровадити з урахуванням положень пункту 1 цього розпорядження з 23 вересня 2015 р. тимчасове зупинення здійснення платежів з погашення та обслуговування державного боргу і гарантованого державою боргу за борговими зобов’язаннями за переліком згідно з додатком на строк, установлений статтею 1 Закону України “Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом”.

  4. Міністерству фінансів:

  надати кредиторам пропозиції обміну (зміни умов), основні умови яких схвалені пунктом 2 цього розпорядження;

  за результатами прийняття кредиторами пропозицій обміну (зміни умов) подати Кабінетові Міністрів України проекти актів щодо умов обміну (зміни умов діючих позик), випуску та продажу боргових зобов’язань держави та державних деривативів.

  5. Міністерству фінансів та Міністерству інфраструктури тимчасово зупинити здійснення платежів за борговими зобов’язаннями за переліком згідно з додатком на строк, установлений  статтею 1 Закону України “Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом”.

  6. Державній казначейській службі тимчасово зупинити операції з бюджетними коштами, передбаченими у державному бюджеті для здійснення витрат з погашення та обслуговування боргових зобов’язань за переліком згідно з додатком на строк,  установлений  статтею 1 Закону України “Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом”.

  Прем’єр-міністр України                                                          А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 34

     Додаток
  до розпорядження Кабінету Міністрів України
  від 22 вересня 2015 р. № 978-р

  ПЕРЕЛІК
  зовнішніх боргових зобов’язань, щодо яких запроваджується
  тимчасове зупинення здійснення платежів

  Боргове зобов’язання, рік виникнення

  Рік погашення

  Облігації зовнішньої державної позики:

  2005

  2015

  2006

  2016

  2007

  2017

  2010

  2020

  2010

  2015

  2012

  2022

  2013

  2023

  Єврооблігації державного підприємства “Фінансування інфраструктурних проектів”, випущені під державні гарантії у 2010 та 2011 роках

  2017 та 2018

  _____________________