• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 19 серпня 2015 р. № 604

  Київ

  Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги
  у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера
  внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва),
  отриманого під час надання волонтерської допомоги в
  районі проведення антитерористичної операції,
  бойових дій та збройного конфлікту
            Відповідно до частини третьої статті 6 Закону України “Про волонтерську діяльність” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту, що додаються.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413 “Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 73, ст. 2068; 2015 р., № 22, ст. 605, № 50, ст. 1600) і від 10 вересня 2014 р. № 416 “Деякі питання Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 74, ст. 2084; 2015 р., № 49, ст. 1575) зміни, що додаються.

  3. Міністерству економічного розвитку і торгівлі разом з Міністерством соціальної політики, Міністерством фінансів, Міністерством юстиції і Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції внести Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для забезпечення виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

         А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 73   

  Порядок та умови і зміни що додаються: