• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 17 липня 2015 р. № 510

  Київ

  Про порядок визначення держав (територій),
  що не виконують чи неналежним чином виконують
  рекомендації міжнародних, міжурядових організацій,
  що провадять діяльність у сфері боротьби з легалізацією
  (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом,
  або фінансуванням тероризму чи фінансуванням
  розповсюдження зброї масового знищення

  Відповідно до статті 15 Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити що:

  перелік держав (територій), що не виконують чи неналежним чином виконують рекомендації міжнародних, міжурядових організацій, що провадять діяльність у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму чи фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, формується Державною службою фінансового моніторингу та затверджується Міністерством фінансів;

  держави (території) включаються до зазначеного переліку на основі висновків Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF), міжнародних, міжурядових організацій, діяльність яких спрямована на протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму чи фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 765 “Про порядок визначення країн (територій), що не виконують чи неналежним чином виконують рекомендації міжнародних, міжурядових організацій, що здійснюють діяльність у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 65, ст. 2279);

  пункт 5 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань діяльності Державної служби фінансового моніторингу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2011 р. № 75 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 9, ст. 419).

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

              А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 72