• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 4 серпня 2014 р. № 302

  Київ

  Про збільшення статутного капіталу

  Національної акціонерної компанії

  “Нафтогаз України”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Збільшити статутний капітал Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” на суму 63 272 276 тис. гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100 відсотків акцій у власності держави.

  2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості прийняти рішення про приватне розміщення додаткових акцій Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, випущених згідно з пунктом 1 цієї постанови, і забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з виконанням цієї постанови.

  Узяти до відома, що придбання зазначених акцій здійснюється шляхом їх обміну на облігації внутрішньої державної позики, випущені згідно з цією постановою.

  3. Міністерству фінансів здійснити для забезпечення виконання пункту 1 цієї постанови випуск облігацій  внутрішньої державної  позики в розмірі 63 272 276 тис. гривень із строком обігу до 10 років та відсотковою ставкою доходу на рівні не вище 14,3 відсотка річних і внести їх від імені держави в оплату за додаткові акції Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”.

  Національній акціонерній компанії “Нафтогаз України” забезпечити використання отриманих облігацій внутрішньої державної позики у господарській діяльності відповідно до Статуту Компанії, у тому числі використати кошти, отримані від реалізації облігацій, для купівлі та резервування 3 100 000 тис. доларів США на рахунку Компанії, відкритому у Національному банку, використання коштів з якого здійснюватиметься за рішенням Кабінету Міністрів України.

  Прем’єр-міністр України                                                       А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 70