• In English

 •  

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 23 листопада 2005 р. № 471-р

  Київ

  Про фінансування підготовки та проведення Форуму Спільноти Демократичного Вибору і Громадського Форуму

   

  1. Затвердити кошторис видатків, пов’язаних з підготовкою та проведенням Форуму Спільноти Демократичного Вибору і Громадського Форуму 30 листопада, 12 грудня 2005 р. у м. Києві, що додається.

   

              2. Взяти до уваги, що Київською міськдержадміністрацією дано згоду на здійснення видатків у сумі 128900 гривень за рахунок коштів бюджету м. Києва для виготовлення офіційної емблеми Форуму Спільноти Демократичного Вибору та плакатів з її зображенням, розміщення їх в Державному міжнародному аеропорту Бориспіль та на вулицях м. Києва.

   

              3. Підтримати пропозицію МЗС відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” щодо здійснення Міністерством, а також Господарсько-фінансовим департаментом Секретаріату Кабінету Міністрів України, Державним управлінням справами, Київською міськдержадміністрацією закупівлі  товарів, робіт і послуг, зазначених у кошторисі, затвердженому цим розпорядженням, в одного постачальника (виконавця) без погодження з Мінекономіки.

   

              4.  Мінфіну забезпечити за заявками  МЗС, МВС, Держкомтелерадіо, Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, Державного управління справами та Управління державної охорони своєчасне перерахування їм коштів для виконання заходів з підготовки та проведення Форуму Спільноти Демократичного Вибору і Громадського Форуму.

   

  Прем’єр-міністр України                                                       Ю. ЄХАНУРОВ

   

   

  Інд.27