• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 листопада 2005 р. № 463-р

  Київ

  Про скидання зворотних вод
  у річки Інгулець і Саксагань

  1. Для запобігання виникненню аварійної ситуації на гідротехнічних спорудах Криворізького басейну дозволити скидання із хвостосховищ гірничорудних підприємств зворотних вод у річки Інгулець і Саксагань у період з 1 листопада 2005 р. по 1 березня 2006 р. згідно з відповідним регламентом.

  Відповідальність за додержання вимог регламенту скидання надлишків зворотних вод покласти на Міністра промислової політики, а за здійснення контролю за їх виконанням — на Міністра охорони навколишнього природного середовища.

  2. Держводгоспу розробити на підставі гідрологічного прогнозу щодо весняної повені у 2006 році в басейнах річок Інгулець і Саксагань регламент промивання русел цих річок та погодити його з Мінприроди, Мінагрополітики, МОЗ, Держжитлокомунгоспом, Дніпропетровською, Миколаївською та Херсонською облдержадміністраціями.

  3. Мінпромполітики здійснити заходи щодо забезпечення оплати гірничорудними підприємствами згідно з додатками 1 і 2 робіт з розроблення регламентів, зазначених у пунктах 1 і 2 цього розпорядження, з розбавлення зворотних вод під час їх скидання та з промивання русел річок Інгулець і Саксагань залежно від фактичного обсягу скиду.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд.33