• In English

 •  

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 31 березня 2010 р.  № 777-р

  Київ

   

  Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської
  акції з благоустрою “За чисте довкілля”

   

  1. З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, запровадити починаючи з 2010 року проведення у квітні—травні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”.

  2. Організувати в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”:

  1) Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям за участю органів місцевого самоврядування:

  здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць для вигулу домашніх тварин (собак), кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту, а також забезпечити очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах;

  залучення до участі у здійсненні зазначених заходів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також громадян;

  2) центральним органам виконавчої влади — прибирання територій підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління;

  3) Міністерству освіти і науки — залучення до участі в зазначених заходах учнівської та студентської молоді;

  4) Міністерству праці та соціальної політики — залучення до робіт з прибирання території населених пунктів осіб, що перебувають на обліку в центрах зайнятості;

  5) Міністерству охорони навколишнього природного середовища, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству внутрішніх справ та Міністерству з питань житлово-комунального господарства — проведення рейдів та перевірок виконання вимог щодо утримання в належному стані територій підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, із залученням громадських інспекторів благоустрою населених пунктів.

  3.  Державному комітету телебачення та радіомовлення забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації ходу проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”.

  4. Міністерству з питань житлово-комунального господарства в триденний строк встановити і надіслати центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям форму звіту про результати проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”.

  Центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити подання щороку до 10 і 25 квітня та до 10 травня Міністерству з питань житлово-комунального господарства звіту про результати проведеної роботи за встановленою формою для узагальнення та  інформування Кабінету Міністрів України відповідно до 15 і 30 квітня та до 15 травня.

  5. Міністерству з питань житлово-комунального господарства та Міністерству фінансів подати у тижневий строк проект постанови Кабінету Міністрів України про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2003 р. № 1119 “Про організацію щорічного всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” (Офіційний вісник України, 2003 р., № 30, ст. 1556) щодо збільшення обсягу коштів, передбачених для нагородження переможців конкурсу, до 2 млн. гривень.

   

  Прем’єр-міністр України

  М. АЗАРОВ

   

   

  Інд.21