• In English

 • Затверджено

   постановою Кабінету Міністрів України
   від
  24 вересня 2005 р. № 966

   

  ПОРЯДОК
  використання коштів державного бюджету
  для встановлення телефонів інвалідам I і

  II групи

  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінпраці у державному бюджеті за програмою 2507060 “Встановлення телефонів інвалідам I і II груп” (далі – бюджетні кошти).

  2. Бюджетні кошти спрямовуються обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів на оплату послуг підприємствам зв’язку за встановлення телефонів інвалідам I і II групи.

  3. Плата за встановлення телефону здійснюється згідно з актом виконаних робіт за договорами, укладеними між обласними відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів та підприємствами зв’язку.

  4. З метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року у договір на виконання робіт включається вимога про можливе коригування визначеної у договорі суми коштів та зобов’язань сторін у разі зменшення бюджетних призначень під час уточнення показників Державного бюджету України на 2005 рік.

  5. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

   

  _____________________