• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 24 вересня 2005 р.  № 957

   

   

  ПОРЯДОК
  використання коштів, передбачених у державному
  бюджеті  для виконання програм у сфері культури

   

  1. Цей Порядок визначає напрями використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2005 рік для виконання програм “Заходи Всеукраїнського товариства  “Просвіта” і “Забезпечення розвитку та застосування української мови” (далі — бюджетні  кошти).

  2. Бюджетні кошти спрямовуються Міністерством культури і туризму:

  за програмою “Заходи Всеукраїнського товариства “Просвіта” — для  підготовки і проведення міжнародних та всеукраїнських фестивалів, свят, конкурсів, концертів, художніх і тематичних виставок, конференцій, семінарів, інших культурно-мистецьких заходів, а також культурно-просвітницької та пропагандистської роботи;

      за програмою “Забезпечення розвитку та застосування української мови” — для  підготовки і проведення міжнародних, всеукраїнських та регіональних фестивалів, свят, конкурсів, оглядів, концертів; здійснення заходів щодо підтримки видання кіно-, відео-, аудіовізуальної продукції, пов’язаних з усебічним розвитком української мови, а також придбання книжок, виданих українською мовою, виконання державних і галузевих програм та інших заходів щодо розвитку і застосування української мови.

  3. Заходи, на які спрямовуються бюджетні кошти, здійснюються переможцями торгів (тендерів), що проводяться відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  4. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів,  а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням  здійснюється в установленому законодавством порядку.

   

  __________________