• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 24 вересня 2005 р. № 956

  Київ

  Про Міжнародний конкурс
  диригентів імені Стефана Турчака

  З метою подальшого розвитку національної музичної культури Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Підтримати пропозицію Міністерства культури і туризму, Київської міської державної адміністрації щодо проведення кожні чотири роки Міжнародного конкурсу диригентів імені Стефана Турчака (далі — конкурс).

  Перший конкурс провести у жовтні 2006 р. у м. Києві.

  2. Міністерству культури і туризму затвердити Положення про Міжнародний конкурс диригентів імені Стефана Турчака, передбачивши в ньому, що строки проведення конкурсу визначає Організаційний комітет з підготовки та проведення конкурсу, склад якого затверджує Міністерство.

  3. Видатки, пов’язані з проведенням конкурсу, здійснювати в межах державних призначень, встановлених Міністерству культури і туризму у державному бюджеті України на відповідні роки.

  Рекомендувати Київській міській державній адміністрації передбачати починаючи з 2006 року видатки з місцевого бюджету на підготовку та проведення конкурсу.

  4. Міністерству закордонних справ сприяти у підготовці та проведенні конкурсу.

   

   

  5. Державному комітетові телебачення і радіомовлення, Міністерству культури і туризму забезпечувати висвітлення в інформаційних програмах ходу підготовки та проведення конкурсу в межах державного замовлення.

  Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд. 28