• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 21 вересня 2005 р.  № 938

  Київ

  Про фінансування проекту розвитку
  Державного міжнародного аеропорту
  “Бориспіль”

  З метою виконання Кредитної угоди для проекту розвитку Державного міжнародного аеропорту "Бориспіль" між Японським банком міжнародного співробітництва та Кабінетом Міністрів України від 29 березня 2005 р. Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства фінансів щодо укладення Субкредитної угоди для проекту розвитку Державного міжнародного аеропорту “Бориспіль” між Кабінетом Міністрів України, представленим Міністерством фінансів, Державним міжнародним аеропортом “Бориспіль” та відкритим акціонерним товариством “Державний експортно-імпортний банк України” (далі — Субкредитна угода).

  2. Уповноважити Міністра фінансів Пинзеника Віктора Михайловича підписати Субкредитну угоду, дозволивши вносити в разі потреби до її проекту зміни, що не мають принципового характеру.

  3. Установити, що Державний міжнародний аеропорт “Бориспіль” за надання кредиту вносить до державного бюджету в порядку, визначеному Субкредитною угодою, плату в розмірі 1 відсотка річних непогашеної суми кредиту.

    Виконуючий обов'язки

  Прем'єр-міністра України      Ю. ЄХАНУРОВ

   

    Прем’єр-міністр України  Ю. ТИМОШЕНКО

   

  Інд. 27