• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 19 вересня 2005 р. № 934

  Київ

  Про реалізацію Закону України
  “Про реструктуризацію  заборгованості з виплат,
  передбачених статтею 57 Закону України “Про освіту”
  педагогічним, науково-педагогічним та іншим
  категоріям працівників навчальних закладів”  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок погашення кредиторської заборгованості державного бюджету педагогічним і науково-педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти з виплати надбавки за вислугу років та допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки;

  розподіл коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2005 рік для здійснення виплат, визначених Законом України “Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України “Про освіту” педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів”;

  розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення у 2005 році виплат, визначених Законом України “Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України “Про освіту” педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів”.

  2. Установити, що у 2005 році перерахування коштів, що виділені у державному бюджеті для фінансування виплат, визначених Законом України “Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України “Про освіту” педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів” (далі — виплати педагогічним і науково-педагогічним працівникам), здійснюється в установленому законодавством порядку відповідно до розподілів, затверджених цією постановою.

  3. Міністерству фінансів на підставі розподілів, затверджених цією постановою, внести в установленому порядку зміни до розпису державного бюджету.

  4. Центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

  забезпечити протягом місяця нарахування навчальними закладами та установами освіти педагогічним і науково-педагогічним працівникам (працюючим, сумісникам, звільненим і пенсіонерам) надбавок за вислугу років за період із січня 1997 по серпень 2002 року та допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки з січня 1998 по серпень
  2002 року відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою;

  подавати щокварталу та наростаючим підсумком щороку (в 2005 році до 31 грудня) Міністерству освіти і науки та Міністерству фінансів інформацію про стан погашення кредиторської заборгованості державного бюджету з виплат педагогічним і науково-педагогічним працівникам.

  5. Міністерству освіти і науки за погодженням з Міністерством фінансів у місячний строк розробити та затвердити порядок погашення кредиторської заборгованості державного бюджету з виплат, пов’язаних із забезпеченням педагогічних працівників, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також пенсіонерів, які раніше працювали педагогічними працівниками в цих населених пунктах і проживають в них, безоплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням.

  6. Міністерству освіти і науки за погодженням з Міністерством фінансів у разі потреби подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до розподілів, затверджених цією постановою.

  7. Міністерству освіти і науки разом з Міністерством фінансів під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати кошти:

  за окремою бюджетною програмою Міністерству освіти і науки на погашення кредиторської заборгованості державного бюджету з виплат педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти, що фінансуються з державного бюджету;

  як окрема субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з виплат педагогічним і науково-педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти, що фінансуються з місцевих бюджетів, і погашення кредиторської заборгованості державного бюджету, що виникла у зв’язку із здійсненням виплат педагогічним і науково-педагогічним працівникам за рахунок відповідних місцевих бюджетів у період, коли законом про державний бюджет такі виплати зупинялися або здійснювалися з місцевих бюджетів на підставі рішень судів.

    Виконуючий обов’язки
  Прем’єр-міністра України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд. 28