• In English

 • £

  ÊÀÁ²ÍÅÒ Ì²Í²ÑÒв ÓÊÐÀ¯ÍÈ

  ПОСТАНОВА

  â³ä 12 вересня 2005 ð. ¹ 884

  Київ

  Про матеріально-технічне та фінансове
  забезпечення участі українського миротворчого
  персоналу в операції Організації Об’єднаних
  Націй в Бурунді


  Відповідно до Указу Президента України від 16 червня 2005 р. № 968 Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Державної компанії “Укрспецекспорт” щодо направлення в рамках виконання зобов’язань України перед Організацією Об’єднаних Націй миротворчого персоналу від державного підприємства “Укроборонсервіс”  чисельністю до 15 осіб та надання матеріально-технічних ресурсів (до 23 бронетранспортерів) для участі в операції Організації Об’єднаних Націй в Бурунді.

  2. Міністерству оборони реалізувати в установленому порядку державному підприємству “Укроборонсервіс” 17 бронетранспортерів БТР-70 та інших матеріально-технічних засобів, необхідних для виконання миротворчим персоналом покладених на нього завдань, пов’язаних з операцією Організації Об’єднаних Націй в Бурунді.

  3. Взяти до відома, що відшкодування витрат державного підприємства “Укроборонсервіс” з підготовки, надання в оренду та технічного обслуговування матеріально-технічних ресурсів, утримання миротворчого персоналу здійснюється Організацією Об’єднаних Націй шляхом зарахування відповідних коштів на валютний рахунок підприємства.

  4. Установити, що строк відрядження працівників за кордон для виконання завдань, пов’язаних з операцією Організації Об’єднаних Націй в Бурунді, не повинен перевищувати одного року.

   

   

  5. Державній митній службі забезпечити митне оформлення майна державного підприємства “Укроборонсервіс”, визначеного в пункті 2 цієї постанови.

  Державній службі експортного контролю  забезпечити розгляд та видачу державному підприємству “Укроборонсервіс” необхідних дозвільних документів.

   Виконуючий обов’язки 
  Прем’єр-міністра України Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд. 29