• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 7 вересня 2005 р.  № 872

  Київ

  Про надання допомоги Сполученим Штатам Америки
  у зв'язку із стихійним лихом

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 млн. гривень для надання допомоги Сполученим Штатам Америки у зв’язку із стихійним лихом, спричиненим ураганом “Катрін”.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи закупити необхідну продукцію, забезпечити відправлення і супроводження до місця призначення та передачу вантажу.

  3. Міністерству закордонних справ і Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи узгодити з відповідними органами Сполучених Штатів Америки питання доставки вантажу, передбачивши з цією метою використання вантажних літаків “Руслан”.

  4. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення вантажу, Адміністрації Державної прикордонної служби — спрощене перетинання державного кордону України.

  5. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи подати до кінця поточного року Міністерству економіки, Міністерству фінансів і Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

    Прем’єр-міністр України                          Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд. 33