• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 2 вересня 2005 р. № 861

  ПОРЯДОК
  використання коштів, передбачених у державному бюджеті
   для здійснення заходів, спрямованих на подолання
   дитячої бездоглядності і безпритульності


  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсім’ямолодьспорту за програмою “Здійснення заходів, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності і безпритульності” (далі — бюджетні кошти).

  2. Бюджетні кошти використовуються для:

  утворення центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, соціальних готелів (гуртожитків) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, центрів матері і дитини, електронної інформаційної системи обліку дітей і сімей, що потребують соціальної допомоги та підтримки, експериментального майданчика “Дитяче містечко” в Рівненській області, Київського міського центру соціально-психологічної допомоги;

  придбання транспортних засобів для закладів соціального захисту і служб у справах неповнолітніх з метою своєчасного надання допомоги дітям і сім’ям, передусім у сільській місцевості;

  ремонту та обладнання закладів соціального захисту дітей;

  проведення заходів із запобігання дитячій безпритульності і бездоглядності, соціального супроводження неблагополучних сімей;

  забезпечення функціонування всеукраїнської дитячої лінії “Телефон довіри”;

  оздоровлення дітей, які внаслідок життєвих обставин залишилися бездоглядними, безпритульними;

  виготовлення і розповсюдження соціальної реклами, спрямованої на подолання дитячої бездоглядності і безпритульності, запобігання жорстокому поводженню з дітьми;

  видання методичної літератури, проведення семінарів.

  3. Бюджетні кошти, передбачені для утворення центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, соціальних готелів (гуртожитків) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, центрів матері і дитини, експериментального майданчика “Дитяче містечко” в Рівненській області, Київського міського центру соціально-психологічної допомоги, ремонту та обладнання закладів соціального захисту дітей, проведення заходів із запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності, соціального супроводження неблагополучних сімей, оздоровлення дітей, які внаслідок життєвих обставин залишилися бездоглядними, безпритульними,  проведення семінарів передаються в установленому порядку до бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів мм. Києва та Севастополя в обсязі 58378,5 тис. гривень як субвенція за розподілом згідно з додатком.

  4. Використання бюджетних коштів у розмірі 11621,5 тис. гривень безпосередньо Мінсім’ямолодьспорту здійснюється згідно з планом заходів, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності і безпритульності, який затверджується Міністерством з урахуванням вимог нормативно-правових актів, що передбачають проведення зазначених заходів.

  5. Асигнування на здійснення видатків за рахунок субвенції, зазначеної у пункті 3 цього Порядку, перераховуються на рахунки головних розпорядників бюджетних коштів, відкриті в органах Державного казначейства.

  План заходів, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності та безпритульності, видатки на проведення яких провадяться за рахунок субвенції, затверджується Мінсім’ямолодьспорту за поданням Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

  6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється їх головними розпорядниками у порядку, встановленому Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  7. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

  8. Рада міністрів  Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації щомісяця до 25 числа наступного періоду інформують Мінсім’ямолодьспорту про стан здійснення заходів, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності і безпритульності.

   

  ______________________  Додаток
  до Порядку

   

  РОЗПОДІЛ
   субвенції з державного бюджету бюджетам
  Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва і
  Севастополя для здійснення заходів, спрямованих
  на подолання дитячої бездоглядності
   і безпритульності
  Назва адміністративно-територіальної одиниці

  Обсяг фінансування,
  тис. гривень

  Автономна Республіка Крим

  1604

  Область:

   

  Вінницька

  1199,5

  Волинська

  880

  Дніпропетровська

  6587,7

  Донецька

  2443

  Житомирська

  2270

  Закарпатська

  1648

  Запорізька

  1797

  Івано-Франківська

  2620

  Київська

  3650

  Кіровоградська

  1075

  Луганська

  800

  Львівська

  3169

  Миколаївська

  2123

  Одеська

  2163

  Полтавська

  1562

  Рівненська

  10300,3

  Сумська

  3600

  Тернопільська

  654

  Харківська

  2220

  Херсонська

  644

  Хмельницька

  2025

  Черкаська

  310

  Чернівецька

  20

  Чернігівська

  1717

  м. Київ

  1000

  м. Севастополь

  297

  Усього

   

  58378,5

  ___________________