• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 31 серпня 2005 р.  № 382-р

  Київ

  Про підготовку та проведення IV Міжнародного
  промислового форуму “Виробництво і захист — 2005”

  1. Підтримати пропозицію Мінпромполітики про проведення в м. Києві з 29 листопада по 2 грудня 2005 р. IV Міжнародного промислового форуму “Виробництво і захист — 2005” (далі — Форум).

  2. Взяти до відома інформацію Мінпромполітики, що фінансове забезпечення Форуму здійснюватиметься за рахунок коштів учасників, а функції генерального розпорядника цього заходу виконуватиме ЗАТ “Міжнародний виставковий центр”.

  3. Мінпромполітики, Мінпаливенерго, МНС, Держспоживстандарту, Національній академії наук, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям залучити до участі у Форумі підприємства, що належать до сфери їх управління.

  4. Мінекономіки, МЗС забезпечити інформування закордонних ділових кіл про проведення Форуму.

  5. МЗС, Держмистлужбі, Адміністрації Держприкордонслужби сприяти своєчасному оформленню документів, необхідних для в’їзду в Україну іноземних учасників і відвідувачів Форуму та ввезення експонатів.

  6. Держкомінформу сприяти Мінпромполітики у висвітленні в засобах масової інформації заходів, пов’язаних з організацією та проведенням Форуму.

    Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд. 21