• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 31 серпня 2005 р. № 833

  Київ

  Про державний історико-архітектурний
  заповідник “Стара Умань”

  На виконання розпорядження Президента України від 18 квітня 2005 р. № 969 “Про створення державного історико-архітектурного заповідника “Стара Умань” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Черкаської обласної державної адміністрації про оголошення комплексу пам’яток в м. Умані державним історико-архітектурним заповідником “Стара Умань” з віднесенням його до сфери управління Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства.

  Установити, що витрати на утримання заповідника починаючи з 2006 року фінансуються за рахунок коштів, які передбачаються у державному бюджеті Міністерству будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства на збереження архітектурної спадщини в заповідниках.

  2. Міністерству будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства:

  затвердити у тримісячний строк Положення про державний історико-архітектурний заповідник “Стара Умань” і перелік об’єктів, що входять до його складу;

  забезпечити до 2007 року затвердження меж та зон охорони, розроблення генерального плану розвитку заповідника з визначенням вартості, черговості і строків проведення ремонтно-реставраційних робіт та упорядження його території.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд. 21