• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 23 серпня 2005 р. № 799

  ПОРЯДОК
  використання коштів державного бюджету
  для створення Урядової інформаційно-аналітичної системи
  з питань надзвичайних ситуацій


  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів Державного бюджету України на 2005 рік для здійснення заходів із створення Урядової інформаційно-аналітичної системи з питань надзвичайних ситуацій (далі Система).

  2. Кошти, передбачені у державному бюджеті для розвитку Системи, витрачаються тільки для виконання заходів, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 р. № 502 (далі заходи).

  3. МНС як замовник Системи визначає відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” за результатами проведених торгів (тендерів) переможців, у яких будуть закуповуватися товари, роботи і послуги, необхідні для створення Системи.

  4. Видатки, пов’язані із створенням Системи, здійснюються за наявності:

   програми робіт з виконання заходів, затвердженої МНС;

   договору, укладеного між МНС та переможцем (торгів) тендерів, у якому визначено обсяги та вартість товарів, робіт і послуг, що закуповуються за відповідними проектами;

   листа погодження проектів з Мінтрансзв’язку.

  5. З метою недопущення утворення кредиторської та дебіторської заборгованості на кінець року до тендерної документації та договору на закупівлю товарів, робіт і послуг, пов’язаних із забезпеченням виконання заходів, обов’язково включаються такі вимоги:

  зазначена в договорі сума та зобов’язання сторін за договором підлягають відповідному коригуванню у разі зменшення бюджетних призначень та ненадходження бюджетних коштів на рахунок МНС в Державному казначействі;

  постачальник товарів (виконавець робіт, надавач послуг) зобов’язаний здійснити поставку товарів (виконати роботи, надати послуги) до закінчення року за наявності коштів на реєстраційному рахунку МНС.

  6. Складення та подання звітності про використання коштів державного бюджету і контроль за їх витрачанням здійснюється в установленому законодавством порядку.

  _____________________