• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 23 серпня 2005 р.  № 796

  Київ

  Про затвердження Порядку випуску, обігу та погашення
  податкових векселів, авальованих банком (податкових
  розписок), що видаються підприємствами первинного
  виноробства до отримання з акцизного складу
  спирту етилового, який використовується ними для
  виготовлення виноградних, плодових та інших
  виноматеріалів і сусла

  Відповідно до статті 3 Закону України “Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок випуску, обігу та погашення податкових векселів, авальованих банком (податкових розписок), що видаються підприємствами первинного виноробства до отримання з акцизного складу спирту етилового, який використовується ними для виготовлення виноградних, плодових та інших виноматеріалів і сусла, що додається.

  2. Установити, що податкові векселі, видані відповідно до Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, що видаються до отримання спирту етилового, який використовується на виготовлення окремих видів товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 247, і не погашені до набрання чинності цією постановою, погашаються згідно з вимогами зазначеного Порядку.

  3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 247 “Про затвердження Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, що видаються до отримання спирту етилового, який використовується на виготовлення окремих видів товарів” (Офіційний вісник України, 2003 р., № 9, ст. 391).

  4. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

    Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд. 22