• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 23 серпня 2005 р.  № 364-р

  Київ

  Про підготовку і проведення II Міжнародної
  спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння
  і спецтехніки “Зброя та безпека-2005”

   

   1. Підтримати  пропозицію  МВС щодо   проведення в м. Києві у період з 21 по 24 вересня 2005 р. II Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння і спецтехніки “Зброя та безпека-2005” (далі — Виставка).

  Взяти до відома, що ЗАТ “Міжнародний виставковий центр” здійснюватиме функції генерального розпорядника підготовки та проведення Виставки, сприятиме своєчасному наданню Держекспортконтролю та Держмитслужбі документів, необхідних для ввезення та митного оформлення експонатів іноземних учасників Виставки.

  2. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення Виставки згідно з додатком.

  Дозволити голові Організаційного комітету вносити в разі потреби зміни до його складу.

  3. МВС, СБУ, МНС, Мінпромполітики, Адміністрації Держприкордонслужби сприяти проведенню Виставки та представленню на виставковій експозиції натурних зразків стрілецької зброї, боєприпасів, спеціальних засобів активної оборони та індивідуального захисту, криміналістичної, оптичної, електронної та іншої техніки спеціального призначення.

  4. Установити, що фінансове забезпечення участі у Виставці здійснюється заінтересованими центральними органами виконавчої влади в межах видатків, передбачених для них у Державному бюджеті України на 2005 рік.

  Прем’єр-міністр України     Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд. 31