• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 22 серпня 2005 р.  № 789

  Київ

  Про схвалення Концепції розвитку морського
  берега Криму на 2006 — 2016 роки

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Схвалити Концепцію розвитку морського берега Криму                                 на 2006 — 2016 роки (далі —  Концепція), що додається.

  2. Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Міністерству юстиції, Міністерству охорони навколишнього природного середовища, Міністерству транспорту та зв’язку, Міністерству палива та енергетики, Міністерству культури і туризму, Міністерству аграрної політики, Міністерству у справах молоді та спорту, Міністерству будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства, Міністерству промислової політики, Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Державному комітетові по земельних ресурсах провести до
  15 жовтня 2005 р. спільно з Радою міністрів Автономної Республіки Крим засідання колегій, на яких  затвердити:

  заходи щодо реалізації Концепції з визначенням відповідальних за  виконання, обсягів та джерел фінансування за роками;

  конкретні інвестиційні проекти, спрямовані на виконання основних визначених Концепцією завдань, з урахуванням того, що відповідна робота повинна здійснюватися на основі державно-приватного партнерства і взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

  3. Міністерству економіки разом з Міністерством фінансів і Радою міністрів Автономної Республіки Крим з урахуванням програм, затверджених (схвалених) Кабінетом Міністрів України, виконання яких не закінчено, підготувати план заходів з реалізації Концепції та до
  10 листопада поточного року подати на розгляд Кабінету Міністрів України.

   

   

  4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади:

  підготувати реєстр інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток морського берега Криму в рамках схваленої Концепції;

  забезпечити розроблення до 1 жовтня ц. р. генерального плану розвитку морського берега Криму.

  5. Державному комітетові по земельних ресурсах, Міністерству охорони навколишнього природного середовища, Міністерству аграрної політики, Міністерству культури і туризму, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Міністерству юстиції, Державному комітетові по водному господарству, Державному комітетові лісового господарства розробити та подати до 1 листопада ц. р. на розгляд Кабінету Міністрів України проект Закону України “Про землі з особливим статусом”.

  6. Міністерству фінансів розробити механізм державного співфінансування заходів та економічної підтримки реалізації інвестиційних проектів, пов’язаних з розвитком інфраструктури морського берега Криму. 

  7. Раді міністрів Автономної Республіки Крим подати Концепцію разом з пропозиціями щодо визначення джерел фінансування робіт з її реалізації за рахунок республіканського бюджету на розгляд Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

  8.  Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Прем’єр-міністра України.

  Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.39