• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 серпня 2005 р. № 352-р

  Київ

  Про заходи щодо обстеження об’єктів
  роздрібної торгівлі та ресторанного господарства,
  що належать фізичним особам-підприємцям

  1. У зв’язку з проведенням Держкомстатом у вересні 2005 р. обстеження об’єктів роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, що належать фізичним особам-підприємцям, шляхом усного опитування респондентів Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним, районним у мм. Києві та Севастополі держадміністраціям за участю виконавчих органів сільських, селищних та міських рад:

  підготувати переліки об’єктів роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, що належать фізичним особам-підприємцям, за формою, встановленою органами державної статистики, та подати їх до 25 серпня поточного року територіальним органам державної статистики;

  сприяти органам державної статистики у проведенні обстеження;

  подавати щороку до 1 квітня територіальним органам державної статистики інформацію про внесення до переліків зазначених об’єктів змін, які сталися за звітний рік.

  2. Держкомстату поінформувати до 1 січня 2006 р. Кабінет Міністрів України та заінтересовані центральні органи виконавчої влади про результати обстеження.

    Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.18