• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 19 серпня 2005 р.  № 349-р

  Київ

  Про заходи щодо забезпечення подальшого
  функціонування державних (національних)
  акціонерних та холдингових компаній

  1. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади у триденний строк:

  утворити робочі групи з питань проведення ґрунтовного аналізу фінансово-господарської діяльності державних (національних) акціонерних та холдингових компаній (далі — компанії) згідно з додатком, включивши до їх складу представників Фонду державного майна, Мінекономіки, Мінфіну, Державної податкової адміністрації та ГоловКРУ, а також у разі необхідності Мінпромполітики, Мінпаливенерго, Мінтрансзв’язку, Міністерства культури і туризму;

   підготувати і узгодити з Мінекономіки плани-графіки проведення перевірки кожної компанії.

  2. Робочим групам підготувати за встановленою Мінекономіки формою висновки і пропозиції стосовно подальшого функціонування компаній та надіслати їх Мінекономіки і Фонду державного майна до 15 вересня 2005 року.

  Мінекономіки і Фонду державного майна узагальнити разом з відповідними центральними органами виконавчої влади зазначені висновки і пропозиції та до 15 жовтня ц. р. подати Кабінетові Міністрів України проекти відповідних рішень.

  3. Фонду державного майна, Мінекономіки та Мін’юсту розробити та подати у місячний строк Кабінетові Міністрів України проекти нормативно-правових актів про внесення до законодавства змін щодо запобігання відчуженню майна компаній поза процедурою приватизації, якими, зокрема, передбачити заборону утворення суб’єктів господарювання з використанням державного майна.

    Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.25