• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від

  18 серпня 2005 р. № 776

  ЗМІНИ,
  що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
  від 11 грудня 1999 р. № 2294

   1. У тексті постанови слова “після Другої світової та інших війн” замінити словами “після війн, сучасних боєприпасів та підривних засобів (крім вибухових пристроїв, що використовуються у терористичних цілях)”.

  2. Пункт 1 викласти у такій редакції:

  “1. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи забезпечити з 1 вересня 2005 р. виконання підрозділами Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту функцій з проведення піротехнічних робіт, пов’язаних із знешкодженням вибухонебезпечних предметів, що залишилися на території України після війн, сучасних боєприпасів та підривних засобів (крім вибухових пристроїв, що використовуються у терористичних цілях), у місцевостях, де відсутні відповідні підрозділи Збройних Сил, а з 1 січня 2006 р. — у повному обсязі, за винятком територій, які надані для розміщення і постійної діяльності військових частин, установ, військових навчальних закладів, підприємств та організацій Збройних Сил, інших військових формувань”.

  3. У пункті 2:

   слова “військ Цивільної оборони” замінити словами “Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту”;

  слова “із залученням сил та засобів Ізмаїльського з’єднання Державної прикордонної служби” виключити.

  4. Пункт 4 викласти у такій редакції:

  “4. Фінансування витрат, пов’язаних з виявленням, знешкодженням та знищенням вибухонебезпечних предметів, здійснювати за рахунок і в межах коштів, передбачених у державному бюджеті на утримання Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та військових формувань.

   Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерству оборони та Адміністрації Державної прикордонної служби під час формування проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати видатки на проведення робіт з виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів, що залишилися на території України після війн, сучасних боєприпасів та підривних засобів (крім вибухових пристроїв, що використовуються в терористичних цілях)”.

  ___________________