• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 12 серпня 2005 р.  № 744

  Київ

  Про Програму зайнятості населення
  на 2005 рік

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Програму зайнятості населення на 2005 рік (далі — Програма), що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

  забезпечити виконання завдань Програми і визначених нею заходів;

  щокварталу не пізніше 30 числа першого місяця, що настає за звітним кварталом, інформувати Міністерство праці та соціальної політики про стан виконання завдань Програми і визначених нею заходів.

  Міністерству праці та соціальної політики:

  узагальнювати інформацію центральних та місцевих органів виконавчої влади і до 25 числа другого місяця, що настає за звітним кварталом, подавати її Кабінетові Міністрів України;

  забезпечити координацію діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади з виконання завдань Програми і визначених нею заходів.

  3. Покласти персональну відповідальність за виконання завдань Програми і визначених нею заходів на керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади.

  4. Фонду державного майна:

  відповідно до законодавства вжити заходів для забезпечення виконання власниками приватизованих підприємств передбачених планами приватизації та договорами купівлі-продажу об’єктів приватизації умов щодо збереження робочих місць;

  інформувати Міністерство праці та соціальної політики про стан виконання власниками приватизованих підприємств умов щодо збереження робочих місць у строки, передбачені абзацом третім пункту 2 цієї постанови.

  5. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям внести протягом місяця необхідні зміни до територіальних програм зайнятості населення на 2005 рік з метою приведення їх у відповідність із завданями Програми і визначеними нею заходами.

            Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

   

   

  Інд.26