• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від

  9 серпня 2005 р.  № 737

  ПОРЯДОК
  використання у 2005 році коштів державного бюджету на
  виконання комплексної програми розвитку системи зв’язку,
  оповіщення та інформатизації Міністерства з питань
  надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення
  від наслідків Чорнобильської катастрофи
  1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2005 році коштів державного бюджету за бюджетною програмою “Реалізація комплексної програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій” (далі — програма).

  2. Кошти, передбачені у державному бюджеті на виконання програми, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. № 109, витрачаються виключно на здійснення заходів, визначених зазначеним розпорядженням.

  3. МНС як замовник програми визначає відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” за результатами проведених торгів (тендерів) переможців, у яких закуповуються товари, роботи і послуги, необхідні для виконання програми.

  4. Видатки для виконання програми здійснюються за наявності:

  договору, укладеного між МНС та переможцем торгів (тендерів), у якому визначаються обсяги та вартість товарів, робіт і послуг, що закуповуються (виконуються, надаються) за відповідними проектами;

  листа — погодження проектів з Мінтрансзв’язку.

  5. З метою недопущення виникнення кредиторської та дебіторської заборгованості на кінець року у тендерній документації і договорі повинно бути обумовлено, що сума договору та зобов’язання cторін за ним підлягають відповідному коригуванню у разі зменшення бюджетних призначень, а за наявності коштів на реєстраційному рахунку МНС виконавець робіт зобов’язується здійснити поставку товарів, виконання робіт та надання послуг до закінчення календарного року.

  _____________________