• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 9

  серпня 2005 р.    724

  ПОРЯДОК
  використання  у 2005 році коштів
  державного бюджету
  для виконання заходів з делімітації та демаркації
  державного кордону

  1. Цей  Порядок визначає механізм використання у 2005 році коштів державного бюджету для виконання заходів з організації і здійснення делімітації та демаркації державного кордону.

  2. Витрачання коштів державного бюджету здійснюється Адміністрацією Держприкордонслужби за програмою 5341040 “Участь у виконанні заходів з делімітації та демаркації державного кордону України” (далі — бюджетні кошти).

  3. Бюджетні кошти використовуються для:

  забезпечення фінансування участі фахівців Адміністрації Держприкордонслужби — членів української делегації у переговорах щодо делімітації, демаркації та роботи комісій з перевірки лінії проходження державного кордону відповідно до міжнародних зобов’язань України;

  закупівлі товарів, робіт і послуг, пов’язаних із забезпеченням  виконання заходів з делімітації, демаркації і перевірки лінії проходження державного кордону.

  4. Процедури закупівлі товарів, робіт і послуг проводяться відповідно до Законів України Про закупівлю  товарів, робіт і послуг за державні кошти”, “Про державне оборонне замовлення” та постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1999 р. № 2244 “Питання державного оборонного замовлення” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 50,
  ст. 2445).

  5. З метою недопущення утворення кредиторської та дебіторської заборгованості на кінець року до тендерної документації та договору на закупівлю товарів, робіт і послуг, пов’язаних із забезпеченням виконання заходів з делімітації та демаркації державного кордону, обов’язково включаються такі вимоги:

     зазначена в договорі сума та зобов’язання сторін за договором підлягають відповідному коригуванню у разі зменшення бюджетних призначень та ненадходження бюджетних коштів на реєстраційний рахунок Адміністрації Держприкордонслужби в Державному казначействі;

     постачальник товарів (виконавець робіт, надавач послуг) зобов’язаний здійснити поставку товарів (виконати роботи, надати послуги) до закінчення року за наявності коштів на реєстраційному рахунку Адміністрації Держприкордонслужби.

     6. Складення та подання звітності про використання бюджетних коштів і контроль за їх витрачанням здійснюється в установленому законодавством порядку.

   

  __________________