• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 9 серпня 2005 р.    713

  Київ

   

  Про внесення зміни до пункту 7 Порядку призначення і виплати
  пенсій за вислугу років працівникам льотно-випробного
  складу цивільної авіації

   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до підпункту “в” пункту 7 Порядку призначення і виплати пенсій за вислугу років працівникам льотно-випробного складу цивільної авіації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 1992 р. № 418 “Про затвердження нормативних актів з питань призначення пенсій за вислугу років працівникам авіації і льотно-випробного складу” (ЗП України, 1992 р., № 9, ст. 209; 1996 р.,

  № 12, ст. 341), виклавши його в такій редакції:

  “в) у разі зростання середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки, щороку з 1 березня (починаючи з 2005 року) заробіток, з якого призначається (перераховується) пенсія відповідно до цього пункту, збільшується на коефіцієнт, який визначається шляхом ділення середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки за рік, що передує року, в якому проводиться перерахунок, на середню заробітну плату працівників, зайнятих у галузях економіки, яка враховувалася під час призначення (перерахунку) пенсії.

  Коли розмір пенсії, обчислений із заробітку, визначеного відповідно до цього пункту, менший ніж розмір пенсії до перерахунку, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.

  Виплата пенсії здійснюється з урахуванням абзаців четвертого та п’ятого пункту 13 розділу ХV “Прикінцеві положення” Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

       Прем’єр-міністр України                            Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.26