• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 9 серпня 2005 р. № 322-р

  Київ

   

   

  Про затвердження Умов проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ “Криворізький гірничо-металургійний комбінат “Криворіжсталь”

   

  1. Затвердити Умови проведення конкурсу з продажу пакета акцій                  ВАТ “Криворізький гірничо-металургійний комбінат “Криворіжсталь” (далі –       ВАТ “Криворіжсталь”), що додаються.

  Пакет складається з 3 590 038 755 акцій, що становить 93,02 відсотка статутного фонду, номінальною вартістю 3 590 038, 755 тис. гривень.

  2. Фондові державного майна:

  провести в установленому порядку конкурс з продажу пакета акцій                 ВАТ “Криворіжсталь” з урахуванням затверджених цим розпорядженням Умов та із застосуванням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону;

  установити контроль за виконанням покупцем пакета акцій ВАТ “Криворіжсталь” вимог статті 27 Закону України “Про приватизацію державного майна” в частині заборони подрібнення пакета акцій до повного виконання ним умов договору купівлі-продажу, а також подальшого відчуження пакета акцій без збереження для нового власника зобов'язань, передбачених договором купівлі-продажу цього пакета акцій;

  щокварталу інформувати Кабінет Міністрів України про результати виконання покупцем договору купівлі-продажу пакета акцій ВАТ “Криворіжсталь”.

  Прем`єр-міністр України                                                           Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.25