• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  постанова

  від 3 серпня 2005 р.  № 688

  Київ

   

  Про затвердження Положення про Реєстр інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем органів виконавчої влади, а також підприємств, установ і організацій, що
          належать до  сфери їх управління

   

   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про Реєстр інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем органів виконавчої влади, а також підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління (додається).

  2. Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки у ІІ кварталі 2006 р. утворити  Реєстр інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем органів виконавчої влади, а також підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління (далі – Реєстр), та забезпечити його функціонування.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям з 1 липня 2006 р. надавати відомості до Реєстру  згідно з Положенням, затвердженим цією постановою.

    

           Прем’єр-міністр України                               Ю. Тимошенко

  Інд.49