• In English

 • кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 29 липня 2005 р. № 662

  Київ

  Питання проведення закупівлі у
  сільськогосподарських товаровиробників
  зерна врожаю 2005 року та його експорту

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що ДАК “Хліб України” безпосередньо закуповує зерно у сільськогосподарських товаровиробників та здійснює його експорт згідно з  укладеними контрактами (договорами).

  2. Погодитися з пропозицією ДАК “Хліб України” щодо визначення:

   ВАТ “Аваль” та ЗАТ “Промінвестбанк” за їх згодою уповноваженими банками з кредитування закупівлі зерна Компанією за цінами, погодженими з сільськогосподарськими товаровиробниками;

  умов надання кредиту Компанії в розмірі не менш як 80 відсотків вартості закупленого зерна.

  3. Дозволити ДАК “Хліб України” передавати в заставу банкам наявне на елеваторах зерно та майно, що належить Компанії, за винятком того, яке не може бути предметом застави відповідно до законодавства.

  4. ДАК “Хліб України”:

  не допустити відчуження на  користь заставодержателя  предмета застави, для чого забезпечити розрахунки за отриманими кредитами в повному обсязі;

  визначити формами розрахунків з іноземними покупцями зерна за погодженням з банками, що надали Компанії кредити, попередню оплату, акредитив, підтверджений першокласним іноземним банком, або гарантії цього банку.

  5. Міністерству транспорту та зв’язку забезпечити своєчасне відправлення зерна з елеваторів до морських торговельних портів та його перевалку.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.22