• In English

 •  

  КАБІНФТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 27 липня 2005 р.  № 649

  Київ

  Про удосконалення системи спеціалізованого медичного забезпечення працівників атомних електростанцій та
  надання медичної допомоги населенню міст — супутників
  атомних електростанцій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства палива та енергетики і Міністерства охорони здоров’я щодо передачі до 1 січня 2006 р. із складу державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” цілісних майнових комплексів спеціалізованих медичних частин згідно з додатком до сфери управління Міністерства охорони здоров’я.

  2. Рекомендувати Національній комісії регулювання електроенергетики вирішити питання щодо включення до  тарифу на електроенергію, яка виробляється державним  підприємством “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”, витрат на утримання зазначених у додатку спеціалізованих медичних частин до передачі їх до сфери управління Міністерства охорони здоров’я.

  3. У постанові Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2004 р. № 1200 “Деякі питання удосконалення системи спеціалізованого медичного забезпечення працівників атомних електростанцій та надання медичної допомоги населенню міст — супутників атомних електростанцій” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 37, ст. 2452) пункти 2, 3 і 4 визнати такими, що втратили чинність.

  4. Міністерству охорони здоров’я та Міністерству фінансів під час складання проекту Державного бюджету України на 2006 і наступні роки передбачати кошти на утримання зазначених у додатку спеціалізованих медичних частин після передачі їх до сфери управління Міністерства охорони здоров’я.

  Прем’єр-міністр України                                     Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.37