• In English

 •  

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 21 липня 2005 р. № 624

  Київ

  Про внесення змін до Порядку організації митних
  аукціонів, реалізації товарів і транспортних засобів на
  митних аукціонах, товарних біржах або через підприємства торгівлі, а також розпорядження окремими видами товарів,
  що не підлягають реалізації


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. У Порядку організації митних аукціонів, реалізації товарів і транспортних засобів на митних аукціонах, товарних біржах або через підприємства торгівлі, а також розпорядження окремими видами товарів, що не підлягають реалізації, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 р. № 607 (Офіційний вісник України, 2003 р., № 18 — 19, ст. 825):

  пункт 62 доповнити абзацом такого змісту:

  “товари, включені до номенклатури матеріальних цінностей державного резерву, що затверджується Кабінетом Міністрів України, за переліком, визначеним Держкомрезервом”;

  пункт 63 доповнити підпунктом 6 такого змісту:

  “6) товари, включені до номенклатури матеріальних цінностей державного резерву, що затверджується Кабінетом Міністрів України, за переліком, визначеним Держкомрезервом, безоплатно передаються до державного резерву для подальшого розпорядження в установленому порядку”.

  2. Державному комітетові з державного матеріального резерву разом з Державною митною службою визначити механізм передачі до державного резерву товарів, від яких власник відмовився на користь держави, включених до номенклатури матеріальних цінностей державного резерву.

   Прем’єр-міністр України     Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.27