• In English

 •  

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 21 липня 2005 р. № 281-р

  Київ

  Про підготовчі заходи щодо будівництва
  нових енергоблоків Хмельницької АЕС

  1. Мінпаливенерго разом з державним підприємством “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” забезпечити проведення обстеження об’єктів, споруд та обладнання енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької АЕС та за результатами подати пропозиції щодо можливості використання майданчика Хмельницької АЕС для будівництва енергоблоків № 3 і 4, зокрема:

  визначити критерії відбору проекту енергоблоків  за типом реакторної установки та з їх урахуванням провести конкурсний відбір;

  підготувати матеріали для проведення:

  — державної екологічної експертизи і державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки щодо цих проектів;

  — консультацій із сусідніми країнами стосовно наслідків введення в експлуатацію енергоблоків;

  — громадських слухань з питань спорудження енергоблоків з обґрунтуванням рівня їх безпеки та впливу на навколишнє природне середовище.

  2. Рекомендувати місцевим державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування, на території яких розташована Хмельницька АЕС, організувати проведення у 2007 році громадських слухань з питань спорудження енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької АЕС.

  3. Мінпромполітики, Мінекономіки і Мінпаливенерго підготувати до кінця 2006 року матеріали з оцінкою можливостей вітчизняних підприємств щодо виготовлення систем та елементів для енергоблоків
  № 3 і 4 Хмельницької АЕС.

  Прем’єр-міністр України     Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.37